Kategorie: Aktuality

Dárek s velkým "D"

Jak jsem se dostal ke skákání.

Mezi tenhle typ lidí, jsem se dostal fakt díky několika povedeným a ,,přejícím kámošům“. Jednou jsme si s mojí ženou společně rozlepili svatební obálku s poukazem na základní parašutistický výcvik. Ze začátku trochu dost překvápko! No, ale zvědavost mně nedala a tak jsem se tedy ve Skutči opravdu ukázal s tím, že si to jen okouknu!!! Pořád někde ve mně vězelo, že tady jsem jen na exkurzi. A halva se nakonec ani nevzpouzela. No jen jsem nedomyslel, že to Ti pánové myslí vážně! Takže po prvním dni teorie mě jejich ledový klid a profi atmosféra celého letiště zlomila. Prostě mi začalo být jasný, že s nima to fakt půjde-jo a to jsem docela nedůvěřivej, když se musím spoléhat na jiný! Druhý den opět vše probíhalo jako po drátku. Je super pozorovat jak se to všechno dělá a už o tom i něco vědět. Ten jejich instruktorskej klid a to, že mají na všechny moje hloupý otázky celkem logický odpovědi prostě člověka zklidní. Takže, když na mě přišla řada, tak to pro mou hlavu už nebyla taková pecka, než jsem původně čekal. Jen při tom posledním kroku z éra je to opravdu nápor na mozkové závity. Ale když je dobrý učitel a člověk dělá co mu řeknou, tak i "průměrní"mají šanci.-) No a abych to taky už nějak ukončil, tak se jen pochlubím (budiž mně odpuštěno) že jsem jim z toho Brigadýra dobrovolně vypadnul celkem čtyřikrát a doufám, že to nebylo naposledy. Jinak teprve v práci jsem si uvědomil jak to čistí hlavu, takže všichni sešlí prací máte parádní příležitost jak se dokonale vygumovat!!! Děkuju za dárek všem kamarádům, co to zavinili, protože to opravdu stálo za to!!! HONZA

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

, China_v5 odpovědět

I’ve not been posting much, and it’s because another major change has been going on. As many of you know Vlad and I spend most of our time in South Florida. Zika virus has been impacting the South Florida area with local cases that started to spring up for www.handbagsonline4u.co.uk for replica handbags, and while I’m not someone who typically worries much, Zika does worry me since I’m pregnant. Long story short we had to both be tested for Zika because we were in the zones that had cases and thankfully we are both negative. In order to avoid the constant stress of trying to ward of mosquitos (a fairly impossible task in Florida!), we decided to head up to NYC and get out of the Zika zone. As of now we may be here for a month to just relax a little or until I deliver. We’re lucky we have a flexible job that allows us to move around if needed and now I’m able to go outside for walks in Central Park and not be totally paranoid! So not that you have that update, I can get back to chatting about everything else we love! Being in NYC is such a huge reminder of the www.celinebags.co.uk for celine outlet need for a great everyday bag. I have plenty of bags that work well for NYC life and have found that a great light-weight tote is a must-have if you are on the move often. It’s easy to pack your daily essentials and if you’re like me, you carry a bit more than needed. Sometimes when I have a long day, my tote bag has a smaller bag inside to take to a meeting later and even a change of shoes. While the Louis Vuitton Neverfull is probably one of the most sought after options when it comes to an everyday www.miumiuhandbags.org.uk for miu miu outlet, many brands have similar options. I stumbled upon the Tory Burch Perry Tote and it grabbed my attention. I immediately recognized the bag as Tory Burch, but the logo is small and the bag is straightforward. The grained leather is sturdy and will hold up well and the top handles are both thin and flat with a 9″ drop (which will fit nicely on your shoulder). I love the pink interior which works well with the www.marcbymarcjacobs.co.uk for marc jacobs outlet and french gray hued exterior.

icon , První - poslední krok odpovědět

Musím jen souhlasit. Mnohokrát jsem si to pak v hlavě přehrával, ale kdo nezkusí, nepochopí.... Já to měl o něco jednodušší, Tomáše nějaký čas znám a bylo to o důvěře, že všechno bude fungovat jak má. A jsem rád, že takhle všichni působí i na nováčky, co přijdou poprvé. Jinak pro mě to byl taky dárek, ušila to na mě moje manželka jako odměnu po státnicích. A to sama má problém přejít most jiný než železobetonový. 3 Ale už ji to taky nahlodává a pomalu připouští že možná někdy jednou..... Tak uvidíme, školu končí za dva roky 10 .

odpověděl(a)

By dealing together, two of you can address problems of self-esteem and mutual trust. Use these circumspectly however, as they may lower blood sugar levels, which can be an undesirable effect in men whose blood glucose levels are properly balanced.


Spolupracujeme


Vzdělávací agentura v oblasti systémů jakosti, environmentálních systémů a manažerských dovedností

Wanted Sport - servis a prodej sportovního vybavení


Autoškola Eva


Jiří Vincenci - Autodoprava, servis, STK

Sportareál České Petrovice